Neem contact met ons op.
Wij helpen u graag.

Contact. Mercedes-Benz tot uw dienst.

Mercedes-Benz Drogenbos NV

Grote Baan 340
1620 Drogenbos
Tel : 02/558 16 00
Fax : 02/558 16 09

Contact Sales Management

Alexandre Laporte
Sales Manager

Tel : 02 / 558 16 04
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : alexandre.laporte@daimler.com

Contact Sales

Sales Consultant Team

Dirk Melkenbeek
Sales Consultant Fleet
Tel : 02 / 558 16 07
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : dirk.melkenbeek@daimler.com
Ugo Magits
Sales Consultant Fleet
Tel : 02 / 558 16 07
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : ugo.magits@daimler.com
Stéphane Parewijck
Sales Consultant Fleet
Tel : 02 / 558 16 10
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : stephane.parewyck@daimler.com
Erik Maas
Sales Consultant Fleet
Tel : 02 / 558 16 10
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : erik.maas@daimler.com
Patrick Schot
Sales Consultant / Taxi
Tel : 02 / 558 16 06
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : patrick.schot@daimler.com
Patrick Baert
Sales Consultant
Tel : 02 / 558 16 14
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : patrick.baert@daimler.com
Philippe Forgeur
Sales Consultant
Tel : 02 / 558 16 28
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : philippe.forgeur@daimler.com
Vahdettia Turkoz
Sales Consultant / Vans
Tel : 02 / 558 16 77
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : vahdettia.turkoz@daimler.com
Sébastien Duterme
Sales Consultant / Smart
Tel : 02 / 558 16 55
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : sebastien.duterme@daimler.com
Sandro Gonzalez
Sales Consultant Smart / Offres étoilée
Tel : 02 / 558 16 70
Fax : 02 / 558 16 59
e-mail : sandro.gonzalez@daimler.com

.

Contact Delivery Team

Tristan Wullaert
Delivery Officer
Tel : 02 / 558 16 08
Fax : 02 / 558 16 09
e-mail : tristan.wullaert@daimler.com
Ioannis Pashalidis
Delivery
Tel : 02 / 558 16 18
e-mail : ioannis.pashalidis@daimler.com

Delivery

Contact Management Aftersales

Olivier Segers
After-Sales Manager
Tel : 02 / 558 16 20
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : olivier.segers@daimler.com

Patrick Hardat
Service Supervisor & Environment manager
Tel : 02 / 558 16 26
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : patrick.hardat@daimler.com

Contact Team Receptie Aftersales

RECEPTIE VOERTUIG

Marc Michaux
Customer Advisor
Tel : 02 / 558 16 13
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : marc.michaux@daimler.com
David Figeys
Customer Advisor
Tel : 02 / 558 16 23
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : david.figeys@daimler.com
Ismaël Perez
Customer Advisor
Tel : 02 / 558 16 24
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : ismael.perez@daimler.com

Contact Team Afspraken

Afspraken

Charles Cleyman
Service Raadgever / Home Service
Tel : 02 / 558 16 12
e-mail : charles.cleyman@daimler.com
Anna Leta
Service Raadgever
Tel : 02 / 558 16 32
e-mail : anna.leta@daimler.com
Alain Van Bellingen
Service Raadgever / Carrosserie
Tel : 02 / 558 16 25
e-mail : alain.vanbellingen@daimler.com

.

Contact Team Magazijn

Jean Huysmans
Parts Supervisor
Tel : 02 / 558 16 30
Fax : 02 / 558 16 29

Sébastien Mahy
Parts Advisor Smart
Tel : 02 / 558 16 35
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : sebastien.mahy@daimler.com
Yvo De Cuyper
Parts Advisor
Tel : 02 / 558 16 33
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : yvo.decuyper@daimler.com
Guiseppe Luca
Parts Advisor
Tel : 02 / 558 16 36
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : guiseppe.luca@daimler.com
Patrick Michiels
Parts Advisor
Tel : 02 / 558 16 31
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : patrick.michiels@daimler.com
Didier Standaert
Parts Advisor
Tel : 02 / 558 16 31
Fax : 02 / 558 16 29
e-mail : didier.standaert@daimler.com

ACCESOIRES